Reprezentanci LKS EkoSport Siedlce mają za sobą udany start podczas Pucharu Polski AZS w podnoszeniu ciężarów, które w dniach 22–23 maja rozegrane zostały w Białej Podlaskiej. Na pomoście nie zabrakło mocnych występów naszych zawodniczek i zawodników, a siedlecka ekipa wróciła z zawodów z kilkoma miejscami na podium i bardzo wartościowymi wynikami. Jako pierwsza spośród reprezentantek…
W Siedlcach odbył się Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce w podnoszeniu ciężarów, którego organizatorem był LKS EkoSport Siedlce. Zawody zgromadziły młodych sztangistów z kilku klubów regionu, a rywalizacja toczyła się w kategoriach juniorskich oraz młodzieżowych według punktacji Sinclaira. Turniej był okazją do sprawdzenia formy zawodników, a jednocześnie promocją podnoszenia ciężarów w Siedlcach. Na pomoście…
