LKS EkoSport Siedlce był organizatorem Otwartych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego do lat 15 w podnoszeniu ciężarów, które rozegrane zostały w Siedlcach. Na pomoście zaprezentowało się blisko 60 zawodniczek i zawodników reprezentujących kluby z całego Mazowsza oraz Podlasia. Zawody dostarczyły wielu sportowych emocji, a bardzo dobrze spisali się również reprezentanci naszego klubu, którzy wywalczyli medale, rekordy życiowe…

W niedzielę, 10 maja 2026 roku, w Terespolu rozegrano 2. Memoriał Stefana Polaczuka w podnoszeniu ciężarów. W zawodach wystartowały młode zawodniczki LKS EkoSport Siedlce – Aleksandra Dąbrowska oraz Natalia Korycińska, które rywalizowały w klasyfikacji Sinclair. Najwyżej spośród reprezentantek siedleckiego klubu sklasyfikowana została Aleksandra Dąbrowska. Zawodniczka urodzona w 2012 roku uzyskała w rwaniu 38 kg oraz…