17 zespołów zostało zgłoszonych do Eco Harpoon Polskiej Ligi Podnoszenia Ciężarów. W tym gronie jest LKS EkoSport Siedlce.

Frekwencja wśród klubów walczących o krajowy prymat jest największa od 2020 roku. Poza EkoSportem w tym gronie są tak uznane firmy jak KPC Górnik Polkowice, CLKS Mazovia Ciechanów czy MAKS Tytan Oława.

9 i 10 marca EkoSport obierze kierunek na Raszyn, gdzie będzie rywalizował z gospodarzami (KS Raszyn), LKS Dobryszyce, Mazovią Ciechanów i UMLKS Radomsko. W dniach 27-28 kwietnia odbędzie się runda w Dobryszycach. Skład stawki będzie identyczny jak w Raszynie za wyjątkiem Mazovii. Miesiąc później (25-26 maja) w Ciechanowie dojdzie do rywalizacji z udziałem gospodarzy, EkoSportu, KS Raszyn i LKS Dobryszyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *