06 wrz
ekosport

Martyna Dołęga (LKS EkoSport Siedlce) podpisała umowę sponsorską z Agencją Reklamową MAXIM, którą reprezentował właściciel Mariusz Saraczewski. Martyna Dołęga to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek w polskim światku podnoszenia ciężarów. Sztangistka LKS EkoSport regularnie potwierdza, że posiada ogromne możliwości. Na niedawnych mistrzostwach Europy do lat 20 w Bukareszcie Dołęga wywalczyła złoty medal w kategorii do 71 kg oraz pobiła kilka rekordów Polski. Agencja Reklamowa MAXIM działa na rynku od 2013 roku. Wyróżnia się profesjonalizmem i kompleksową obsługą. MAXIM to agencja z siedzibą w Siedlcach. Agencja realizuje wiele projektów od obsługi kompleksowej firm i urzędów w tworzeniu stron internetowych oraz sklepów internetowych. Ponadto skupia swoje działania na pozyskiwaniu reklam, ogłoszeń, artykułów sponsorowanych do mediów drukowanych, serwisów informacyjnych, produkcji spotów reklamowych, a także kompleksowej obsłudze klubów sportowych w realizację transmisji z wydarzeń sportowych. – Martyna wielokrotnie udowodniła, że zasługuje na wsparcie. Życzę jej, aby przebiła swoimi osiągnięciami tatę Marcina i przywiozła złoty medal z Igrzysk Olimpijskich. Najlepiej już w 2024 roku z Paryża – powiedział Mariusz Saraczewski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *