W drugim dniu XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zaprezentowały się dwie zawodniczki LKS EkoSport Siedlce.

W kategorii 49 kg rywalizowała Klaudia Idziak. Do podium zabrakło jej zaledwie trzech kilogramów. Ostatecznie uplasowała się na piątej pozycji z rezultatem 105 kg w dwuboju (48+57).

Również piątą lokatą, tyle że w kat. 81 kg, musiała zadowolić się Maja Biardzka. Jej wynik w dwuboju to 122 kg (55+67).

Szóste miejsce w kat. 89 kg chłopców zajął Maciej Gałecki. Jego wynik w dwuboju 213 kg (92+121).

W klasyfikacji klubowej dziewcząt LKS EkoSport uplasował się na szóstej lokacie w Polsce.