Jak spisali się zawodnicy LKS EkoSport Siedlce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach U-16, które odbyły się 7 września w Warszawie?

Julia Bąk zajęła drugie miejsce w biegu na 100 metrów. Srebrny medal zdobyła z
wynikiem 13,20 pod wiatr -2,5. Zofia Wasążnik w biegu na 600m zdobyła brązowyy medal z czasem 1:42.39. Hanna Noceń w biegu na 600 metrów zajęła czwarte miejsce (1.42,59). Z kolei Kinga Orzyłowska na tym samym dystansie była jedenasta i ustanowiła nowy rekord życiowy – 1.48,67.

Kacper Chromiński wybiegał srebro na 1000 metrów. Złoto przegrał o 0,08 s, a wynik 2.44,93 to jego nowy rekord życiowy. Jakub Zawadka w biegu na 2000 metrów był szósty (6.25,71), zaś Karol Barczak był dziesiąty z wynikiem 6.46,45

Bartosz Ratyński zajął dziewiąte miejsce, a Jakub Perka jedenaste w skoku w dal.

W biegu na 300 metrów zadebiutowała Emilia Samoćko z wynikiem 49,84.